Met veel plezier en inzet werken wij gericht samen met onze klanten naar goede resultaten. Als Sportmarketing bureau voor de Hippische Sport hebben wij niet alleen de technische know-how maar zijn wij tevens actief in de Paardensport. Zodoende is er een groot netwerk voor handen en kunnen we snel schakelen en koppelen. De Hippische sport is een wereld op zichzelf waarin wij ons als een vis in het water voelen. Wij weten als geen ander welke wegen te bewandelen, pers en media contacten te leggen en uw missie te vertalen naar resultaat!

De afgelopen jaren hebben wij maatwerk kunnen leveren voor bedrijven en ruiters in de hippische sector. Voorbeelden hiervan zijn marktonderzoeken voor ruitersportzaken en toeleveranciers (Mr-Ed Ruitersport, HLG), Pers en Media rondom het wereldberoemde paard Totilas, merchandiselijn voor Moorland, relatie evenementen en het begeleiden van sponsors, het geven van lezingen aan bedrijfsleven en het gebruiken van onze kennis en know-how bij grote paardenevenementen en hippische complexen (Sentowerpark) .

Onderstaand een overzicht van ons klantenbestand.

Brecht D’Hoore www.staldhoore.be
Leida Collins Strijk www.teamcollinsstrijk.n
Hans Peter Minderhoud www.hanspeterminderhoud.nl
Tim Lips www.timlips.nl
Lotje Schoots www.lotjeschoots.nl
Dominique Filion www.dominiquefilion.nl
Diederik van Silfhout www.stalvansilfhout.nl
Robert en Gerfried Puck www.stalpuck.com

KNHS www.knhs.nl
Sentowerpark www.sentowerpark.com
ABAB www.abab.nl
Holstud www.holstud.nl
Boehringer Ingelheim bv www.boehringeringelheim.nl
Hengstenhouderij Lauw van Vliet www.lauwvanvliet.nl
Stoeterij Broere www.stoeterijbroere.nl
Emmers Ruitersport www.emmers.eu
Anita Nederland www.sportbeha.info
Euro-Star www.euro-star.de
Pernisse Ruiterverening www.pernisseruiters.nl
Van Gorp Diervoeders www.van-gorp.com
Petrie Rijlaarzen BV www.petrie.nl
Concrex bv www.concrex.nl
Gemeente Breda www.breda.nl
Holland Lighting Group www.paardenverlichting.nl
Paardentandarts Peter Helthuis www.paardentandartshelthuis.nl
T&J Stables Lunteren. www.tj-stables.nl

Celeris Rijlaarzen

Arnd Bronkhorst www.arnd.nl
Anemone Trucks www.anemone.nl
Jacob Melissen www.melissen.net
Sjoert www.sjoert.com
Rabobank International www.rabobank.nl
KNHS www.knhs.nl
KWPN www.kwpn.nl
Gisella Bartels www.paardenfysiotherapeut.nl
Indoor Brabant www.indoorbrabant.nl
BCM www.bcm.nl