Als Sportmarketing & Managementbureau voor de Hippische Sport beschikken wij over een groot en divers netwerk en kennen we deze markt als geen ander! Wij zijn actief in meerdere disciplines van de Paardensport waardoor wij niet alleen de technische know-how hebben maar tevens snel kunnen schakelen en koppelen. De Hippische sport is een wereld op zichzelf waarin wij ons als een vis in het water voelen.

Wij weten als geen ander welke wegen te bewandelen, en uw missie te vertalen naar resultaat!

De afgelopen jaren hebben wij maatwerk geleverd voor bedrijven en ruiters in de hippische sector. Voorbeelden hiervan zijn marktonderzoeken voor ruitersportzaken en toeleveranciers (Mr-Ed Ruitersport, HLG, Emmers Ruitersport), Pers en Media rondom het wereldberoemde paard Totilas, merchandiselijn rondom Totilas, relatie evenementen en het begeleiden van sponsors, het geven van lezingen aan bedrijfsleven en het gebruiken van onze kennis en know-how bij grote paardenevenementen en hippische complexen (Sentowerpark).
Daarnaast ondersteunen wij bedrijven in hun Social Media, maken wij custom made websites en ondersteunen wij professionele stallen op het gebied van sponsoring, management en begeleiding.

Onderstaand een overzicht van ons klantenbestand.


Brecht D’Hoore www.staldhoore.be
Leida Collins Strijk www.teamcollinsstrijk.n
Hans Peter Minderhoud www.hanspeterminderhoud.nl
Tim Lips www.timlips.nl
Lotje Schoots www.lotjeschoots.nl
Dominique Filion www.dominiquefilion.nl
Diederik van Silfhout www.stalvansilfhout.nl
Robert en Gerfried Puck www.stalpuck.com
Jordy Wilken


KNHS www.knhs.nl
Sentowerpark www.sentowerpark.com
ABAB www.abab.nl
Holstud www.holstud.nl
Boehringer Ingelheim bv www.boehringeringelheim.nl
Hengstenhouderij Lauw van Vliet www.lauwvanvliet.nl
Stoeterij Broere www.stoeterijbroere.nl
Emmers Ruitersport www.emmers.eu
Anita Nederland www.sportbeha.info
Euro-Star www.euro-star.de
Pernisse Ruiterverening www.pernisseruiters.nl
Van Gorp Diervoeders www.van-gorp.com
Petrie Rijlaarzen BV www.petrie.nl
Concrex bv www.concrex.nl
Gemeente Breda www.breda.nl
Holland Lighting Group www.paardenverlichting.nl
Paardentandarts Peter Helthuis www.paardentandartshelthuis.nl
T&J Stables Lunteren. www.tj-stables.nl

Celeris Rijlaarzen


Arnd Bronkhorst www.arnd.nl
Anemone Trucks www.anemone.nl
Jacob Melissen www.melissen.net
Sjoert www.sjoert.com
Rabobank International www.rabobank.nl
KNHS www.knhs.nl
KWPN www.kwpn.nl
Gisella Bartels www.paardenfysiotherapeut.nl
Indoor Brabant www.indoorbrabant.nl
BCM www.bcm.nl